Żagle na maszt
Ahoj, piraci! PDF Drukuj Email
Wpisany przez M. Nowosielska   
wtorek, 04 października 2011 19:14

"Pionkolandia" najpierw obrała właściwy kurs, potem postawiła żagle na maszt i zgodnie z oczekiwaniem, 3 października wyruszyła w długi rejs szlakiem nowoczesnych gier planszowych. Na swój statek zabrała nie tylko stałych klubowiczów, ale również kandydatów na przyszłych farmerów i piratów.

Pierwszym etapem podróży była słynąca z hodowli Wyspa Granna. To tam 120 osób postanowiło sprawdzić się w roli farmera, zakładając własne stado i pomnażając je o kolejne sztuki zwierząt hodowlanych. Najlepszym Super Farmerem okazał się po raz kolejny Daniel Wieliczko, który nie miał sobie równych zarówno w turnieju "Zagraj z mamą", jak i teraz.

Następnie pomyśle wiatry zaprowadziły nas do Krainy Rebla, gdzie tubylcy umilali sobie czas grając w niepozorną z wyglądu, ale niezwykle wciągającą grę ?Dobble?. W tej dziedzinie prym wiodły dziewczyny. Najlepszą spostrzegawczością i zdolnością koncentracji uwagi wykazała się Karolina Katarzyniak i to ona zdobyła zaszczytny tytuł Najlepszego Dobblemaniaka.

Poprawiony: sobota, 15 października 2011 21:37
Więcej…
 
Fotorelacja z turnieju "Żagle na maszt" PDF Drukuj Email
Wpisany przez S. Wiechowski   
poniedziałek, 03 października 2011 22:46

 
Turniej "Żagle na maszt" 3 października 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez S. Wiechowski   
piątek, 23 września 2011 20:14

Ćwiczenie czyni mistrza

Turniej "Żagle na maszt!" zbliża się niczym fala porannego przypływu. Nie pozostaje nam nic innego jak ćwiczyć strategie i pokerowe zagrywki. Pierwsze przydadzą się w czasie turnieju "Super farmera", te drugie warto wykorzystać, aby zdobyć łup w "Piratach". Jeśli nie znasz jeszcze wspomnianych gier lub chcesz poćwiczyć przed ostateczną rozgrywką, przyjdź w najbliższą środę na ostatnie przed turniejem spotkanie klubowiczów. Poćwicz z nami....

 

3 października 2011 roku w salach sztumskiego zamku odbędzie się turniej gier planszowych "Żagle na maszt". Odbędą się 3 turnieje gier:

  • Piraci wydawnictwa Egmont
  • Dobble wydawnictwa Rebel
  • Farmer wydawnictwa Granna

Już teraz na niego serdecznie zapraszamy wszystkich piratów, farmerów oraz dobblemaniaków. Do zobaczenia przy planszy!

Poprawiony: czwartek, 29 września 2011 19:34