Malborskie eliminacje do Mistrzostw Polski w grze planszowej "Wsiąść Do Pociągu: Europa PDF Drukuj Email
Wpisany przez S. Wiechowski   
wtorek, 10 września 2013 10:11

13 września Klub Gier Planszowych Pionkolandia, Wydawnictwo REBEL.pl oraz  Biblioteka Publiczna w Malborku organizuje turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w grze planszowej Wsiąść do pociągu: Europa.

PLAN ROZGRYWEK - 13 września 2013

 

od godz. 17:00 do 18:00 - gry szkoleniowe
od godz. 18:00 - Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2013

  1. Rozgrywki szkoleniowe Od godziny 17:00 zapraszamy do czytelni Biblioteki Publicznej w Malborku, osoby które chcą poznać grę. Gwarantujemy w ciągu godziny przygotowanie każdego chętnego tak, by mógł spokojnie wziąć udział w turnieju głównym.
  2. Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2013 Na ten turniej wstęp jest wolny - bez opłat i restrykcji. Zapraszamy każdego. Start turnieju: godz. 18:00
  3. Rundy: Rozegrane zostaną dwie rozgrywki: pierwsza otwarta dla wszystkich uczestników turnieju, na stołach po 4 lub 5 osób (w zależności od łącznej ilości zgłoszonych uczestników); druga runda finałowa - pięciu najlepszych uczestników stoczy bój o miejsce w finałach i nagrody rzeczowe!
  4. Czas rozgrywek: Gry będą toczone do momentu pełnego ich zakończenia. Przewidywany czas trwania całego turnieju to 2 godziny.
  5. Wymagania od uczestników: Każdy uczestnik turnieju przyjmuje jednocześnie regulamin rozgrywek, ogłoszony przez Wydawnictwo REBEL.pl: http://www.rebel.pl/.../?wdp=regulamin
  6. Zgłoszenia: Zgłoszenia możecie dokonać:
  1. Nagrody:
  • Zwycięzca turnieju zyskuje kwalifikację na turniej finałowy Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Gdańsku, w trakcie jesiennej edycji festiwalu Gramy, 16-17 listopada 2013
  • Osoba, która zajęła pierwsze miejsce jako pierwsza wybiera dla siebie nagrodę spomiędzy gier ?Jaskinia? , ?Slavika? i ?Abalone Travel?. Osoba, która zajęła drugie miejsce, wybiera z pozostałych dwóch gier. Ostatnia gra przypada osobie, która zajęła trzecie miejsce.
  • Każda z pięciu osób biorących udział w finalnej rozgrywce eliminacyjnej otrzymuje nagrodę w formie trzykostkowego zestawu kostek Story Cubes.

Miłośników tej gry, fanów gier planszowych, wielbicieli kolei oraz wszystkich, którzy chcą wziąć udział w dobrej zabawie zapraszamy do wzięcia udziału w tych rozgrywkach!!!

Poprawiony: wtorek, 10 września 2013 10:13