Sztumskie eliminacje do Mistrzostw Polski w grze planszowej "Wsiąść Do Pociągu: Europa PDF Drukuj Email
Wpisany przez S. Wiechowski   
poniedziałek, 26 sierpnia 2013 14:54

 

7 września w czasie Dni Ziemi Sztumskiej Klub Gier Planszowych Pionkolandia wraz z Wydawnictwem REBEL.pl organizuje turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w grze planszowej Wsiąść do pociągu: Europa.

PLAN ROZGRYWEK - 7 września 2013

 

od godz. 10:30 do 12:00 - gry szkoleniowe
od godz. 12:00 - Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2013

 1. Rozgrywki szkoleniowe Od godziny 10:30 zapraszamy do sali Sztumskiego Centrum Kultury wszystkich, którzy chcą poznać grę. Gwarantujemy w ciągu godziny przygotowanie każdego chętnego tak, by mógł spokojnie wziąć udział w turnieju głównym.
 2. Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2013 Na ten turniej wstęp jest wolny - bez opłat i restrykcji. Zapraszamy każdego. Start turnieju: godz. 12:00
 3. Rundy: Rozegrane zostaną dwie rozgrywki: pierwsza otwarta dla wszystkich uczestników turnieju, na stołach po 4 lub 5 osób (w zależności od łącznej ilości zgłoszonych uczestników); druga runda finałowa - pięciu najlepszych uczestników stoczy bój o miejsce w finałach i nagrody rzeczowe!
 4. Czas rozgrywek: Gry będą toczone do momentu pełnego ich zakończenia. Przewidywany czas trwania całego turnieju to 2 godziny.
 5. Wymagania od uczestników: Każdy uczestnik turnieju przyjmuje jednocześnie regulamin rozgrywek, ogłoszony przez Wydawnictwo REBEL.pl: http://www.rebel.pl/.../?wdp=regulamin
 6. Zgłoszenia: Zgłoszenia możecie dokonać:
 • w dniu turnieju
 • wysyłając zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  (zgłaszając swój udział prosimy o podanie: Imienia, Nazwiska i miejscowości)
 1. Nagrody:
 • Zwycięzca turnieju zyskuje kwalifikację na turniej finałowy Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Gdańsku, w trakcie jesiennej edycji festiwalu Gramy, 16-17 listopada 2013
 • Osoba, która zajęła pierwsze miejsce jako pierwsza wybiera dla siebie nagrodę spomiędzy gier ?Jaskinia? , ?Slavika? i ?Abalone Travel?. Osoba, która zajęła drugie miejsce, wybiera z pozostałych dwóch gier. Ostatnia gra przypada osobie, która zajęła trzecie miejsce.
 • Każda z pięciu osób biorących udział w finalnej rozgrywce eliminacyjnej otrzymuje nagrodę w formie trzykostkowego zestawu kostek Story Cubes.

Miłośników tej gry, fanów gier planszowych, wielbicieli kolei oraz wszystkich, którzy chcą wziąć udział w dobrej zabawie zapraszamy do wzięcia udziału w tych rozgrywkach!!!

 

FAMILIJNA GRA PLANSZOWA "WSIĄŚĆ DO POCIĄGU: EUROPA"

Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na pokład promu przemierzającego Morze Czarne? Wzniesiesz dumne dworce w stolicach imperiów? Następne posunięcie może uczynić cię największym magnatem kolejowym Europy! Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!

Wsiąść do pociagu: Europa to druga część niezmiernie popularnej serii o wielkiej, kolejowej przygodzie. Gracze zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa długa i szeroka.

Wsiąść do pociągu: Europa to gra prosta i elegancka, której można nauczyć się w 5 minut. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, spodoba się też doświadczonym graczom. Niniejszy zestaw zawiera kompletną grę i nie wymaga użycia pierwszej wersji Ticket to Ride.

 

Poprawiony: wtorek, 10 września 2013 10:12