IV Festiwal Gier Planszowych w Sztumie PDF Drukuj Email
Wpisany przez S. Wiechowski   
środa, 08 maja 2013 22:42

27 maja w Centrum Kultury w Sztumie organizowany jest po raz IV Festiwal Gier Planszowych pod nazwą "Zagraj z mamą". Festiwal organizowany jest z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Odbędzie się w poniedziałek w godzinach 14:30 do 18:30.

Festiwal organizuje Klub Gier Planszowych Pionkolandia ze Sztumu. Planszową zabawę wsparły wydawnictwa i sklepy z grami planszowymi: Bard, G3, Zgrani ? Magia czarnego Sportu, Familiaris - przyjazne rodzinie, Piatnik, Granna, Egmont, Rebel.pl, Polskie Gry Planszowe, Hobbity.eu, nMark - Piktogra, Bank Spółdzielczy w Sztumie, Urząd Miasta i Gminy, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie oraz Sztumskie Centrum Kultury. Patrona nad festiwalem pełnią Dziennik Bałtycki oraz Świat Gier Planszowych.

 

Podczas imprezy odbędzie się wiele miniturniejów z licznymi nagrodami. Między innymi w Halli Galli, Panic Lab. Magię Czarnego Sportu, Małego Księcia, Ami, Promptoyo!, Activity, Nox, Hej to moja ryba!

W trakcie festiwal będzie można pograć w tytuły z kolekcji Pionkolandii. Zapraszamy serdecznie - wszystkich uczniów wraz z rodzicami i rodzeństwem.

 

Poprawiony: poniedziałek, 13 maja 2013 22:14