Lista zgłoszonych szkół do konkursu Store Cubes PDF Drukuj Email
Wpisany przez S. Wiechowski   
czwartek, 12 kwietnia 2012 19:31
Ostateczna lista 46 szkół zgłoszonych do konkursu.
W dniu 7 maja 2012 roku wyślemy do szkół paczki z grą Story Cubes.

  1. Szkoła Podstawowa w Dzierzgoniu
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Sztumie
  3. Szkoła Podstawowa nr 8 w Malborku
  4. Szkoła Podstawowa w Czerninie
  5. Gimnazjum Nr 1 w Sztumie
  6. Gimnazjum w Starym Targu
  7. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Lokomotywa Sopot
  8. Szkoła Podstawowa w Warcinie
  9. Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku
  10. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Waplewie
  11. Zespół Szkół w Lichnowach - Gimnazjum
  12. Szkoła Podstawowa im. gen. St. Sosabowskiego w Kaliszu
  13. Szkoła Podstawowa w Egiertowie
  14. Zespól Szkół Ogólnokształcących Rumia
  15. Szkoła Podstawowa Pomlewo
  16. Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza Słupsk
  17. Zespół Szkół Sportowych w Człuchowie im. Polskich Olimpijczyków - Szkoła Podstawowa
  18. Zespół Szkół Sportowych w Człuchowie im. Polskich Olimpijczyków - Gimnazjum
  19. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bernarda Janowicza w Brzeźnie Wielkim
  20. Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego w Małej Słońcy
  21. Szkoła Podstawowa nr 27 w Gdańsku
  22. Zespół Kształcenie Podstawowego I Gimnazjalnego nr 5 w Gdańsku - Szkoła Podstawowa
  23. Zespół Kształcenie Podstawowego I Gimnazjalnego nr 5 w Gdańsku - Gimnazjum
  24. Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Słupsku
  25. Amerykańska Szkoła Podstawowa w Gdyni
  26. Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdańsku
  27. Szkoła Podstawowa w Gościszewie
  28. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somonino
  29. Gimnazjum w Dziemianach
  30. Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Mikoszewie
  31. Szkoła Podstawowa w Łyśniewie Sierakowickim
  32. Szkoła Podstawowa Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Kołoząb
  33. Gimnazjum nr 2 w Bytowie
  34. Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumii
  35. Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu
  36. Zespół Szkół nr 4 Kasprowicza w Pruszczu Gdańskim  - Szkoła Podstawowa
  37. Zespół Szkół nr 4 Kasprowicza w Pruszczu Gdańskim  - Gimnazjum
  38. Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu
  39. Szkoła Podstawowa w Chojnicach
  40. Szkoła Podstawowa nr 55 w Gdańsku
  41. Gimnazjum nr 3 im. Stefana Batorego w Malborku
  42. Zespół Szkół Katolickich im.św. Jadwigi Królowej w Tczewie
  43. Szkoła podstawowa nr 1 w Rumii
  44. Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym
  45. Gimnazjum w Nowym Dworze - Kwidzyn
  46. Szkoła Podstawowa w Starym Targu

 

Poprawiony: poniedziałek, 07 maja 2012 20:32